Tentokrát jsme s Toníkem namísto za vláčky, či hokejem, vyrazili za fotbalem⚽. Podpořit hradecké Votroky na derby s Pardubicemi jsme přijeli do Mladé Boleslavi. Jejich dosavadní výsledky slibovaly zajímavé odpoledne. Ale bohužel ani naše fandění ani nádherné počasí příliš zajímavou podívanou nepřineslo. Prohra 1:3 pro naše Votroky znamenala nejenom smutek na hřišti, ale pro mne navíc také celou cestu domů čelit dotazu “proč jsme, tati, prohráli …”?! Tak snad někdy příště♂
Mohlo by se Vám líbit
CO TÝDEN DAL ANEBO VZAL?! Pondělí …♂ kraj v tomto týdnu hostil dvě významné sportovní události – OH dětí a mládež a Světový pohár v alpském lyžování ve Špindlu, a tak na ně bylo zaměřeno hodně reprezentační i pracovní pozornosti. V pondělí jsem spojil obojí v rámci jednání Asociace krajů…
Pondělí …den jsem strávil v senátní kanceláři, kde jsem kromě různých reakcí na došlé maily a vyřizování telefonických podnětů (například k jedné místní komunikaci apod., nebo žádost od jednoho veterána o pomoc při projednávání novely o válečných veteránech apod.) věnoval čas především přípravě na své vystoupení v rámci úterní odborné…