Kdesi jsem se dočetl, že sv. Martin je patronem vojáků, koní, jezdců, kovářů, tkalců, krejčích, mlynářů, bednářů, pastýřů, hostinských, pocestných, chudáků a žebráků, zajatců, abstinentů, vinařů a také ochránce koní a domácích zvířat, hus. ♂No, na jednoho trochu hodně. Je třeba si to rozdělit. Já si za své chráněnce dnes vybral vinaře a hostinské. A snažím se být od rána patron, jak se patří
Mohlo by se Vám líbit
CO TÝDEN DAL ANEBO VZAL?! Pondělí …mimořádné jednání Rady KHK o dohodě pro narovnání mezi Náchodskou nemocnicí a CEP, pravidelné setkání s koaličními zastupiteli a porada vedení, zejména k bodům, jež byly následně projednány a schváleny na zasedání Zastupitelstva KHK. To mělo tentokrát trochu slavnostní atmosféru neb jsem pozval a…
Na dnešní schůzi Senátu PČR bylo jedním z nejdůležitějších bodů projednání novely zákona, který umožní vládě zavádět opatření nezbytná k zvládnutí krizové energetické situace. Nový energetický zákon zavádí příspěvek na úsporný tarif pro elektřinu, plyn a teplo. Předběžně se vláda vyčlenila v rozpočtu na tuto pomoc až 66 miliard. S…