Mgr. Martin Červíček, brig. gen. v. v.

Kde je vůle, tam je cesta

senátor Parlamentu ČR za Náchodsko

Co týden dal anebo vzal?


Přichází čas sklidit, co jsme, respektive naši zemědělci a sadaři, zasadili a s láskou a velkým úsilím vypěstovali. Zejména v našem kraji toho není opravdu málo, a proto ani oslava, a hlavně poděkování jim všem by nemělo zapadnout.

‍♂Jako člověk celý život spjatý s tímto krajem i jako hejtman jsem hrdý na všechny zdejší šikovné, pracovité a inspirativní lidi a při takových příležitostech jako jsou například dožínkové oslavy, tento pocit vnímám o to silněji. A proto, budu moc rád, když přijdete letošní úrodu a její oslavu sdílet se mnou i s těmi, kteří se o to, že máme co sklízet, v takové kvalitě, pestrosti i množství, zasloužili svou každodenní prací. Přijďte jim i zemi poděkovat, společně se pobavit, možná i něco nového poznat, a hlavně mnoho dobrého ochutnat.

Stejně jako v loňském roce na to budete mít dva dny – pátek 15. a sobotu 16. září v Šimkových sadech. Celý program najdete na www.dozinky.cz. Těším se tam s Vámi na viděnou!

#dozinky